Lokalen gelegen in een straal van 10 kilometer
Onze lokalen zijn gelegen in Asse centrum. Dit heeft natuurlijk vele voordelen. In de buurt kan u binnen wandelafstand onder andere enkele bakkers, slagers, supermarkten, ... vinden. Ook is het zwembad van Asse gelegen op 10 à 15 min stappen van onze lokalen. Daarnaast ligt er net achter onze lokalen een groen gebied met een speeltuin met veel open ruimte en een klein bos. Om het u makkelijk te maken hebben we de wegbeschrijving via trein en auto op deze pagina gezet en natuurlijk ook een klein kaartje!
Ons heem is gelegen in het centrum van het gezellige dorpje Meise. Winkels zijn vlakbij beschikbaar en voor het feestgedruis komt daar nog eens het goede nieuws bij dat onze lokalen boven een jeugdhuis liggen.
Op 500 meter stappen ligt er een toffe speeltuin en iets verder een grote speelweide. Ook bevindt zich op minder dan 1km de nationale plantentuin waarin er ook speelweides zijn.
We verhuren 3 lokalen, 2 zeer grote en 1 middelgroot, een volledig uitgeruste keuken, en een badkamer met 3 WC's, 2 lavabo's en een douche. Foto's kan je terugvinden op onze website: http://www.chiro-meise.be
Op de kalender kan je zien welke weekends reeds verhuurd zijn (deze staan in het rood aangeduid). Je stuurt echter toch best een mailtje naar onze verhuurverantwoordelijke om na te gaan of het weekend dat je onze lokalen zou willen huren nog vrij is.